Banda z burej. Tajemnica lasu

ByAlex

Banda z burej. Tajemnica lasu

Na początek

„Banda z burej” powraca! To już trzecia część tej serii, ale tym razem Banda próbuje rozwikłać zagadkę tajemnicy lasu! Autorka Magdalena Witkiewicz zaplanowała promocję swojej książki niemal na Wiosnę 2021 i tak też się stanie. Witkiewicz idealnie połączyła promocję z tym, co dzieje się w książce, bowiem fabuła zaczyna się wraz z rozpoczęciem wiosny.

Książka należy do literatury dziecięcej, ale przeznaczona jest nie tylko dla najmłodszych, ale to także doskonała propozycja dla osób dorosłych. Mądrze przekazane treści w zabawny, humorystyczny sposób to doskonała rozrywka. „Banda z burej. Tajemnica lasu” (https://www.taniaksiazka.pl/banda-z-burej-tajemnica-lasu-magdalena-witkiewicz-p-1489411.html) to 196 stron wypełnionych przygodami Bandy. Zadbano także o część wizualną – piękne, kolorowe ilustracje stworzył Łukasz Silski.

O autorce
Magdalena Witkiewicz to polska pisarka, która z wykształcenia jest marketingowcem i prowadzi swoją agencję reklamową. Prywatnie uwielbia pisać i spędzać wolny czas ze swoimi dziećmi. Jako pisarka zasłynęła w 2008 roku, kiedy to ukazała się jej pierwsza książka „Milczek” – szybko posiadła swoich fanów. Pisze książki dla dzieci, ale także dla dorosłych.

Dlaczego warto kupić „Bandę z burej. Tajemnica lasu”?

Nowy tom książki jest idealnych sposobem na odciągnięcie swojego dziecka od tabletu, telefonu czy komputera. Jest to szczególnie ważne dla rodzica, zwłaszcza w dzisiejszym zdigitalizowanym świecie.

Banda z burej. Tajemnica lasu” autorstwa Magdaleny Witkiewicz to już trzeci tom z serii przygód Bandy z burej. Dobrą wiadomością jest to, że cyklu nie trzeba jednak czytać częściami. Można zacząć od właśnie tej, trzeciej – jeśli się spodoba, można sięgnąć po poprzednie części. Książka jest napisana prostym, przystępnym językiem, a co więcej jest pełna humoru, zawrotów akcji i niesamowitych, zaskakujących przygód Bandy. Treści są także pouczające, co jeszcze bardziej powinno ucieszyć rodziców. Ci, którzy czytali poprzednie części z niecierpliwością oczekiwali kolejnej części! To chyba najlepsze potwierdzenie tego, że warto sięgnąć po tę książkę, która ćwiczy wyobraźnię czytelnika. Fabuła jest prowadzona w ciekawy sposób – na początku postawione są pytania, jak to w sprawach detektywistycznych bywa. Bohater prowadzi czytelnika przez cały przebieg zagadki i doprowadza do rozwiązania.

Dla kogo polecana jest ta książka?

Jak wspomniane było wcześniej – dla dziecka i dla dorosłego. Jednak dla dziecka w jakim wieku? Tę książkę rekomenduje się uczniowi szkoły podstawowej. Jest ona idealnym pomysłem na prezent. Spodoba się i zainteresuje każdego, nawet najbardziej wymagającego młodego czytelnika.

 

 

About the author

Alex administrator