BANDA Z BUREJ. TAJEMNICA LASU

ByAlex

BANDA Z BUREJ. TAJEMNICA LASU

Jeśli twoje dziecko lubi czytać książki lub słuchać jak ktoś mu czyta, to koniecznie musisz sięgnąć po zabawną lekturę Magdaleny Witkiewicz pt. Banda z Burej. Tajemnica lasu – TaniaKsiazka. Z pewnością będzie zachwycone historią, która wciąga i jest bardzo zabawna. A po przeczytaniu jej jeszcze długo będzie ją pamiętać!

O czym jest ta książka

Autorka książki pt. “Banda z Burej. Tajemnica lasu” przedstawia zabawną historię kilku nastolatków, którzy należą do Bandy. W skład tego zespołu wchodzą trzej chłopcy oraz jedna dziewczynka. Wraz z nastaniem wiosny w miejscu ich zamieszkania toczą się kolejne losy przemiłych bohaterów.

Książka opowiada o tajemnicy, którą ma rozwikłać tytułowa Banda z Burej. Z uśmiechem na twarzy i młodzieńczą energią dzieciaki zaczynają działać!  Załoga będzie miała dużo do zrobienia. Przyjaciele będą dociekać, węszyć, pytać i robić wszystko, by rozwikłać zagadkę.

Autorka Magdalena Witkiewicz opisuje w swej książce kolejne losy Bandy i robi to w zabawny sposób. Lektura z pewnością wciągnie niejednego czytelnika. Będzie odpowiednia zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Akcja, która rozgrywa się w książce sprawia, że nie możemy doczekać się finału i nie sposób oderwać się od czytania kolejnych stron.

Banda z Burej. Tajemnica lasu” charakteryzuje się doskonałym dostosowaniem narracji do wieku młodych czytelników. Historia jest tak ciekawa, że wciąga nas w przedstawiony świat i zaczynamy przeżywać kolejne przygody wraz z jego bohaterami. Dodatkowo świetne ilustracje przykuwają naszą uwagę i pobudzają wyobraźnię. Akcja i zagadkowość w książce sprawiają, że nie możemy doczekać się jej rozwikłania.

Książka ta będzie doskonałym prezentem dla dziecka w wieku szkolnym. Nasza pociecha, sięgając po lekturę z pewnością przeczyta ją od deski do deski! 

O autorce

Magdalena Witkiewicz to bestsellerowa polska autorka. Znana jest nie tylko w kraju ale również za granicą. Jej książki ukazały się w Wietnamie, na Litwie i w Stanach Zjednoczonych. Nazywana jest specjalistką od szczęśliwych zakończeń. Pisze zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Jej książki, które mogą zaciekawić dzieci to m.in. historie i przygody przyjaciół opisane w lekturach pt. “Banda z Burej. Tajemnica piwnicy w bibliotece”, “Banda z Burej. Tajemnica fałszywego Mikołaja” i oczywiście “Banda z Burej. Tajemnica lasu” oraz “Lilka i spółka”, “Lilka i wielka afera” czy “Mateusz i zapomniany skarb”.

 

About the author

Alex administrator